REDAKTORZY SERWISU

Przede wszystkim jestem ojcem, Polakiem, patriotą i człowiekiem świadomym; doświadczonym przez życie i zmotywowanym. Kocham prawdziwą wolność. Od lat interesuję się tym co naprawdę ważne: stosunkami międzyludzkimi a w konsekwencji międzynarodowymi a także technologią, historią i w końcu polityką, ponieważ w rzeczywistości wszystko się do tego sprowadza. Niestety, polityka i politycy (a raczej marionetki w tym teatrze pacynek) co raz bardziej ingerują w nasze sprawy. Już posunęli się na prawdę daleko, ale na tym nie zamierzają poprzestać. Od lat nasi „zarządcy” sukcesywnie wyprzedają nasz kraj a ostatnio nawet za darmo go oddają – głównie korporacjom i bankom. Do rządu wchodzą ludzie pracujący dla bankierów – niektórzy z nich nawet po polsku nie umieją mówić, ludzie pracujący dla korporacji czy wręcz dla obcych wywiadów. Sprawy, które trafiają do przestrzeni publicznej są błahe a to co ważne jest załatwiane po cichu. Skłócają nas na wszystkich płaszczyznach w imię starej rzymskiej zasady: „dziel i rządź”.
W latach 2002 – 2007 mieszkałem i pracowałem w Anglii; dlatego mam porównanie i wiem, że Polska to najwspanialszy kraj na świecie! Niestety, nie jesteśmy już Panami w swoim własnym kraju a jak nie podejmiemy działań to nawet kraju nie będziemy mieli. Dlatego wraz z grupą przyjaciół zaczęliśmy działać a ta strona jest kolejnym krokiem.

Urodziłem się 43 lata temu w mieście Łodzi, wychowywałem się tutaj oraz w rodzinnej wsi koło Lutomierska pod łodzią gdzie moja rodzina przybyła w pierwszej połowie XIX w. z Wielkopolski. Od zawsze czułem się częścią tej ziemi mając to w genach po moich przodkach walczących w niejednym powstaniu i wojnie po stronie Rzeczpospolitej. Zawsze starałem się być wśród społeczeństwa , kierując się serce , prawdą. Działalność społeczna poprzez różnego rodzaju działania artystyczne czy prowadzenie drużyn harcerskich dawały mi satysfakcję z tego iż pomagam przyjaciołom, sąsiadom, rodakom. Również aktywnie uczestniczyłem w życiu miasta, a padło w 1987 roku na Pabianice gdzie wyprowadziliśmy się z mama i bratem do Pabianic. Pęd do poznania historii tej ziemi oraz miłość do spędzania czasu pośród natury ukształtowały mnie, ale nie zmieniły bycia sobą zgodnie z sercem. Także doświadczenie w pracy czy to w służbie zdrowia, transporcie, pobyt w wojsku jako dowódca itd… dały mi doświadczenie i pogląd na to co uczyniono z naszą gospodarką i jak ją odbudować. Po dziś dzień zgłębiam wiedzę multi-dyscyplinarnie by zrozumieć dlaczego moja ojczyzna i Rodacy znaleźli się w tak niesprawiedliwym położeniu. Zrozumiałem to gdy podróżując po świecie odkryłem na nowo miłość do naszej ziemi i by kierować się sercem i sprawiedliwością , pomagać ludziom na nowo odkryć im swoją wartość by odzyskali wolność własną , żyjąc godnie , w zdrowiu i w szczęściu na swej ukochanej ziemi. Byśmy w swoim domu, ojczyźnie byli dobrymi gospodarzami. Wróciłem po wielu latach podróży do ojczystej ziemi mej gdzie się urodziłem by na nowo pomóc odbudować Nasz Dom Lechistan Polski – Rzeczpospolitą.