Edward Tadeusz Świętosławski

Zdecydowałem się kandydować na prezydenta by pokazać ,że możemy odzyskać Nasz kraj wspólnie,Naszą Ojcowiznę. Jeśli zostanę prezydentem to tylko z wyboru Narodu jako reprezentant woli całego Narodu Polskiego. Zatem Prezydent to przedstawiciel Narodu, który wpópracując razem z narodem będzie dbał o dobro obywateli Rzeczpospolitej., o Naszą Ojcowiznę!!!
Urodziłem się 43 lata temu w mieście Łodzi na Polesiu i wychowywałem się tutaj, a także w rodzinnej wsi Wola Czarnyska ( Wólka Czarnyska) koło Kwiatkowic w woj. łódzkim gdzie moja rodzina przybyła w pierwszej połowie XIX w. z Wielkopolski. Od zawsze czułem się częścią tej ziemi mając to w genach po moich przodkach walczących w niejednym powstaniu i wojnie po stronie Rzeczpospolitej. Zawsze starałem się być wśród społeczeństwa , kierując się sercem , prawdą. Działalność społeczną poprzez różnego rodzaju działania artystyczne czy prowadzenie drużyn harcerskich dawały mi satysfakcję z tego iż pomagam przyjaciołom, sąsiadom, rodakom. Również aktywnie uczestniczyłem w życiu miasta, a padło 8.03 1987 roku na Pabianice gdzie sprowadziliśmy się z Mamą i Bratem z Łodzi. Pęd do poznania historii tej ziemi oraz miłość do spędzania czasu pośród natury ukształtowały mnie i utrwaliły wartości życia w zgodnie z sercem. Także doświadczenie w pracy czy to w służbie zdrowia, transporcie, pobyt w wojsku jako dowódca itd… dały mi doświadczenie i pogląd na to co uczyniono z naszą gospodarką, armią i jak je odbudować. Po dziś dzień zgłębiam wiedzę multi-dyscyplinarnie by zrozumieć dlaczego moja ojczyzna i Rodacy znaleźli się w tak niesprawiedliwym położeniu stąd nagrałem sprawozdania z moich badań w ponad już 200 audycjach. Zrozumiałem to gdy podróżując po świecie odkryłem jeszcze głębszą miłość do naszej ziemi i by kierować się sercem i sprawiedliwością , pomagać ludziom na nowo odkryć im swoją wartość by odzyskali wolność własną , żyjąc godnie , w zdrowiu i w szczęściu na swej ukochanej ziemi. Byśmy w swoim domu, ojczyźnie byli dobrymi gospodarzami. Wróciłem po wielu latach podróży do ojczystej ziemi mej gdzie się urodziłem by na nowo pomóc odbudować Nasz Dom Lechistan Polski – Rzeczpospolitą. Od ponad 20 lat prowadzę działalność społeczną organizując wiece kulturalne przywracające pamięć o naszych przodkach,
staram się na moim kanale internetowym o oraz w radio krzewić nasze tradycje,pobudzać do samodzielnego myślenia i przede wszystkim do zjednoczenia Naszej polskiej Rodziny.
WIELE SERC JEDNA MYŚL WSPÓLNA OJCZYZNA
Razem tworzymy Naszą Rzeczywistość , nawet po śmierci cielesnej
” Może się to wydawać dziwne, ale prawdą jest, że wiążące czas moce wykładnicze, zwane ludźmi, nie umierają – ich ciała umierają, ale ich osiągnięcia żyją wiecznie – stałe źródło mocy. Wszystkie nasze cenne dobra – nauka nabyta przez doświadczenie, zgromadzone bogactwo we wszystkich dziedzinach życia – są kinetycznymi i potencjalnymi wartościami użytkowymi stworzonymi i pozostawionymi przez dawne pokolenia; są skarbami ludzkości produkowanymi głównie w przeszłości i zachowanymi do naszego użytku dzięki tej szczególnej funkcji lub mocy człowieka na czas. „

Zapraszam na moje strony:
na Youtube : Edward Sławianin Leh

oraz na slawenia.zapto.org – Radio Sławenia
oraz: slowianskadusza.com

KONTAKT:
edward.slowianin@nowepanstwopolskie.pl
ORAZ POD
slawenia@protonmail.com

MOJE POSTULATY :
http://nowepanstwopolskie.pl/index.php/moje-postulaty/

ULOTKA DOPOBRANIA KLIKNIJ

LISTA POPARCIA DO POBRANIA KLIKNIJ

PODPISY ZBIERAMY NA TERAZ DO 16 MARCA 2020R.
I DO 100TYSIECY DO 25 MARCA 2020R.

UWAGA LISTY POPRACIA I PODPISY PROSZE WYSYŁAC NA ADRESY:

POLSKA PÓŁNOCNA CENTRALNA :
ELżBIETA ŚWIĘTOSŁAWSKA SMUGOWA 21 M 6 95-200 PABIANICE

POLSKA POŁUDNIOWO WSCHODNIA:
WŁADYSŁAW SĄDELSKI ,
GLINCZARÓW DOLNY 15, BIAŁY DUNAJEC 34-425, POW.TATRZAŃSKI MAŁOPOLSKA
TEL : 519 567 647

POLSKA ZACHODNIA :
MICHAŁ RÓŻYCKI, LUBIŃSKA 30/71 , 53-625  WROCŁAW
TEL: 517 705 966

Wazny komunikat zanim będziecie zbierać podpisy kochani:
https://www.youtube.com/watch?v=yGzg1ypd0Ec

KAŻDY KTO ZECHCE WESPRZEĆ SWYM DZIAŁANIEM NASZE WYSIŁKI O ODZYSKANIE KRAJU PROSZONY JEST O KONTAKT POD PODANYMI WYŻEJ ADRESAMI EMAIL!!
Klauzula RODO dl Głosujących:
https://drive.google.com/open?id=12DaaF4IlH-1JSQfx8rd65Y3yyRw-hSOK