Szefowa kampanii Dudy ma żydowskie pochodzenie

Andrzej Duda już wygrał bo Jolanta Turczynowicz-Kieryłło ma żydowskie pochodzenie… i generalnie to fajna babka. Panieńskie nazwisko matki to Fentzel. I ma nieco skośne oczy. Zastanawiam się tylko, czy już dziś można gratulować Andrzejowi Dudzie zwycięstwa.

Jolanta Turczynowicz-Kieryłło została szefową kampanii prezydenta Dudy – nie oszukujmy się, w rzeczywistości jest tylko twarzą kampanii prezydenckiej. Rzecznikiem sztabu wyborczego został Adam Bielan – to „drugi rząd” będzie robił faktyczną marketingową robotę.Mamy tutaj do czynienia ze znakomitym, wręcz podręcznikowym działaniem PR-owskim, o którym będą uczyć w szkołach komunikacji społecznej – otóż w świadomości społecznej, takiego prostego człowieka, polskich kobiet i mężczyzn, Andrzej Duda z panią Jolantą będą stanowić prezydencki duopol (duet). Wielu ludzi głosując na Andrzeja Dudę będzie głosować po prostu na nią. Tak, Andrzej Duda już wygrał, chyba, że wydarzy się jakieś nieszczęście. Nawet sondaże mówią prawdę: jeśli zmierzy się z Kidawą Błońską uzyska 54% głosów, a pani Małgorzata 46%. Wypisz wymaluj to taki sam wynik sondażowy, jak w czasie konfrontacji Lech Kaczyński – Donald Tusk w 2005 r.Myślę, że Andrzej Duda już wygrał, bo PiS zawiera porozumienia ze środowiskami żydowskimi rządzącymi światem, a tak bardziej poważnie, chodzi o masonerie rytu szkockiego, tą bardziej cywilizowaną, która nie cierpi masonerii rytu francuskiego (prezentującą dziką rewolucyjną ludobójczą nienawiść).I bardzo dobrze! Jakby Kadafi i Saddam byli mądrzy, i z nimi współpracowali, to do dzisiaj by żyli. Nie bez powodu w Warszawie buduje się tyle wieżowców. Warszawa będzie wyglądać jak Dubaj. Oni chyba dobrze wiedzą, że w Polsce przez najbliższych 100 lat nie będzie wojny.  Tylko, że ktoś mnie zapyta: podaj dowody na tę współprace. W porządku:1. Ściągniecie J.P. Morgan do Polski2. Johny Daniels 3. Minister finansów Tadeusz Kościński – City Of London, czyli złowrogi świat bankowości. Widocznie Polacy to taki naród, że sam się rządzić nie potrafi i ciągle gdzież poza granicami szuka gwarancji swojej wartości oraz bezpieczeństwa. Wiem, jestem złośliwy, ale jako Polaka, trochę mnie to wkurza. Krzysztof Karoń (bardzo mądry człowiek), zauważa, że Polacy i Włosi – katolicy, byli wiernymi i dobrymi pracownikami u Forda, w czasach sporo przed II wojną światową. Karoń mówi sporo o etosie pracy.Gabriel Maciejewski natomiast przypomina, że Polacy za małą uwagę zwracają na kwestię własności i budowania swoich karier jako biznesmeni, jako gromadzący własność właściciele gazet, przedsiębiorstw, banków. Własność, jak wiemy, jest podstawową ofiarą każdej rewolucji.Polska prawica jest skąpa – nie ma własnych nowoczesnych mediów. Dlatego też TVP emituje wiadomości, które wyglądają, jak wyglądają. 

A skośne oczy szefowej kampanii Dudy mi nie przeszkadzają, z wielu powodów, więc proszę nie zarzucać mi antysemityzmu. Ani filosemityzmu. Próbuję tylko w nieco zabawnym i przekornym tonie komentować rzeczywistość.

autor: Romuald Kałwa

źródło: NEon24

Leave A Reply